arrow check clip close drawing fb gerb gp info map screen step1 step2 step3 tw vk

Тут можна переглядати зареєстровані правопорушення за обраними вами параметрами: місто, тематика, статус порушення тощо

Місто/область

ВНЗ (якщо обрано місто чи область)

Тематика

Власність ВНЗ

Тип порушення

Поточний статус

Зареєстровано порушень: 436

Запорізький національний технічний університет

Корупція

Місто/область

Запорізька область

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

За повідомленням прокуратури Запорізької обасті 13 травня 2017 року, було викрито протиправну діяльність викладача Запорізького національного технічного університету. За успішне складання іспиту він вимагав від студентів хабарі, сума яких залежала від бажаної оцінки і коливалася від 300 до 500 гривень.
Такі дії містять ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі).
http://bit.ly/2qNtlRg

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Самоуправство

Місто/область

Київ

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

За повідомленням члена НАЗЯВО Микити Андрєєва 3 квітня 2017 року, суд визнав незаконним п. 7.8 Правил внутрішнього трудового розпорядку Національного педагогічного університету ім. П. Драгоманова та задовольнив позов щодо його скасування. Даний пункт передбачав, що до студентів, аспірантів, докторантів та слухачів університету може застосовуватись дисциплінарне стягнення у вигляді догани або відрахування за порушення Статуту університету, Правил внутрішнього розпорядку, Положення про державний вищий заклад освіти, Правил проживання в гуртожитках університет. Проте відповідно до п.22 Ст.92 КУ лише закони України визначають "засади цивільно-правової відповідальності; діяння, які є злочинами, адміністративними або дисциплінарними правопорушеннями, та відповідальність за них".

http://bit.ly/profrights120
http://bit.ly/profrights121

Національна металургійна академія України

Доступ до інформації на сайті ВНЗ

Місто/область

Дніпро

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

Станом на 3 квітня 2017 р. на офіційному сайті Нікопольського технікуму Національної металургійної академії відсутня чинна ліцензія на проведення освітньої діяльності. Натомість розміщена ліцензія з простроченим терміном дії (закінчився у 2015 році).
Це має ознаки порушення статті 79-3 ЗУ "Про вищу освіту".

Івано-Франківський національний медичний університет

Корупція

Місто/область

Івано-Франківська область

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

За повідомленням прокуратури Івано-Франківської області станом на вересень 2015 року було викрито одного з керівників Івано-Франківського національного медичного університету, який вимагав та одержав неправомірну вигоду від студента, громадянина Індії. Розмір хабара за зарахування студента мав скласти 2100 доларів США.
http://bit.ly/profrights119

Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут

Самоуправство

Місто/область

Харків

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

Станом на лютий 2017 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень було оприлюднено інформацію щодо завищення вартості робіт, виконаних підрядною організацією МСП «Агробуд» з НТУ «Харківській політехнічний інститут» у 2015 р. на суму 270865,56 грн, допущеного проректором навчального закладу (який підписував акти виконаних робіт). Таке діяння містить ознаки правопорушення, передбачені ч.3 ст. 191 ККУ ’’Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем’’.
Санкція статті передбачає у разі ухвалення обвинувального вироку обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
http://bit.ly/profrights131

Одеський національний університет імені I I. Мечникова

Корупція

Місто/область

Одеса

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

За повідомленням прокуратури Одеської області 14 лютого 2017 року, було викрито хабарницю з Одеського національного університету ім. Мечникова. Завідувачка кафедри за позитивну оцінку за залік без фактичного його складання вимагала від трьох студенток 1500 грн. Вчинене діяння містить ознаки злочинів, передбачених ч.1, ч.3 ст.368 та ч.1 ст.366 КК України (одержання неправомірної вигоди; службове підроблення). У випадку притягнення до відповідальності вказана особа буде піддана покаранню у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

http://bit.ly/profrights117

Запорізький національний університет

Екзамени та заліки

Місто/область

Запорізька область

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

31 січня, за повідомленням СБУ, під час отримання неправомірної вигоди від групи студентів був затриманий доцент кафедри юридичного факультету Запорізького національного університету (ч.1 ст. 368 КК України). Окрім того, викладач систематично вимагав гроші за складання іспитів (сума складала 400-1000 грн).

http://bit.ly/profrights115
http://bit.ly/profrights116

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації та видалення авторства та логотипу Profrights
Детальніше Сховати

Виникли питання чи пропозиції?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами (усі поля обов'язкові)

Надсилаю...