arrow check clip close drawing fb gerb gp info map screen step1 step2 step3 tw vk

Тут можна переглядати зареєстровані правопорушення за обраними вами параметрами: місто, тематика, статус порушення, тощо

Місто/область

ВНЗ (якщо обрано місто чи область)

Тематика

Власність ВНЗ

Тип порушення

Поточний статус

Зареєстровано порушень: 431

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Забезпечення гуртожитком

Місто/область

Київ

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

Комендант грозить виселенням за непостійне проживання

Запорізький національний університет

Екзамени та заліки

Місто/область

Запорізька область

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

31 січня, за повідомленням СБУ, під час отримання неправомірної вигоди від групи студентів був затриманий доцент кафедри юридичного факультету Запорізького національного університету (ч.1 ст. 368 КК України). Окрім того, викладач систематично вимагав гроші за складання іспитів (сума складала 400-1000 грн).

http://bit.ly/profrights115
http://bit.ly/profrights116

Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова

Оплата навчання

Місто/область

Одеса

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

Станом на січень 2017 року стало відомо, що деканат Інституту інфокомунікацій та програмної інженерії вимагає від студентів довідку про працевлаштування, погрожуючи недопуском до захисту дипломних робіт. Такі дії мають ознаки порушення частини 1, статті 64 Закону "Про вищу освіту", яка передбачає, що випускники вищих навчальних закладів вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом. Вищі навчальні заклади не зобов’язані здійснювати працевлаштування випускників. Окрім того, такі дії суперечать частині першій статті 43 та статті 53 Конституції України.

Запорізький національний технічний університет

Стипендії

Місто/область

Запорізька область

Власність

державна

Порушення

Виправлено

Станом на січень 2017 року за інформацією прокуратури, Запорізький коледж радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету незаконно позбавив права на отримання гарантованої державою виплати студента зі статусом дитини шахтаря. Внаслідок чого у період з 01.09.2013 по 28.02.2016 не донараховано стипендії в розмірі 35 тис. грн. Місцевий суд погодився з доводами та правовою позицією прокуратури і стягнув на користь неповнолітнього 35 тис. грн недонарахованої стипендії.

http://bit.ly/profrights113

Університет економіки та права КРОК

Екзамени та заліки

Місто/область

Київ

Власність

приватна

Порушення

Виправлено

26 січня 2017 року за сприяння адміністрації університету КРОК прокуратурою міста Києва було затримано викладача під час одержання неправомірної вигоди від студентів у розмірі 400 доларів США за складання іспитів та заліку. Наразі тривають слідчі дії. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368-3 КК України.
http://bit.ly/profrights114
http://www.krok.edu.ua/ua/novini-ta-podiji/item/2675-povidomlennia-vid-administratsii

Донбаський державний педагогічний університет

Екзамени та заліки

Місто/область

Донецька область

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

25 січня 2017 року за повідомленнями прокуратури доценту кафедри Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» офіційно повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди). Доцент вимагала та отримала хабара у сумі 2800 грн за позитивну здачу сесії при відсутності студента.
http://bit.ly/profrights112

Одеський національний політехнічний університет

Забезпечення гуртожитком

Місто/область

Одеса

Власність

державна

Порушення

Не виправлено

Станом на грудень 2016 року за інформацією студентів в окремих гуртожитках Одеського національного політехнічного університету студентів змушують до прибирання території та ремонту гуртожитку. Використання примусової праці заборонено відповідно до статті 43 Конституції України та Конвенції МОП № 29 від 1930 та є підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності адміністрації гуртожитку.
https://www.youtube.com/watch?v=3QfDEqpLwRA
https://vk.com/volworld?w=wall10757043_3358

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації та видалення авторства та логотипу Profrights
Детальніше Сховати

Виникли питання чи пропозиції?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами (усі поля обов'язкові)

Надсилаю...